Start | Mapa strony | Kontakt

PRZEKAŻ» 1 % PODATKU NA NASZE PRZEDSZKOLE !!!

Dziś jest: 27.04.2024

O PRZEDSZKOLU

Nasza kadra

Nasza kadra to wykształceni, wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele. Są to odpowiednio przygotowani i kreatywni pedagodzy, osiągający wysokie efekty w pracy z dziećmi w zakresie rozwijania ich potencjalnych możliwości oraz rozbudzania ciekawości poznawczej. W podejmowanych działaniach nauczyciele stymulują wszystkie sfery osobowości dzieci, dbają o ich harmonijny rozwój. Wspomaganie rozwoju na tym etapie edukacji odbywa się w miłej, serdecznej, przyjacielskiej atmosferze, gdzie stawiane zadania dostosowane są do możliwości, potrzeb, zainteresowań oraz wieku dziecka. Wszyscy nauczyciele posiadają wymagane wykształcenie, uprawniające do pracy z dziećmi w przedszkolu. Aby zapewnić jak najlepszą i fachową opiekę dla Państwa dzieci, nauczyciele dokształcają się i wzbogacają swoje umiejętności podczas kursów, warsztatów i szkoleń.

Pani mgr Elżbieta Anna Popiel – dyrektor przedszkola, nauczyciel pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej

O SOBIE

Ukończyłam studia magisterskie na WSP w Kielcach, studia podyplomowe na UJK w Kielcach na kierunku - zarządzanie oświatą. Jestem nauczycielem dyplomowanym z 30 – letnim stażem pracy. Staram się zawsze pamiętać o tym, że każdy człowiek potrzebuje uwagi i akceptacji drugiej osoby. W swojej pracy jak i w życiu prywatnym staram się podpowiadać ludziom blisko mnie żyjącym - jak przeżyć życie, a nie przecierpieć. Wspieram pracowników, rodziców, dzieci i osoby indywidualne w osiąganiu celów. Sumiennie wykonuję swoje obowiązki. Mam troje dorosłych dzieci i dwóch wspaniałych wnuków.

Pani Danuta Majchrzak – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Pani Maria Laskowska – nauczyciel wychowania przedszkolnego i oligofrenopedagogika

Pani mgr Lidia Chwaścińska – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Pani mgr Monika Lewicka – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Pani mgr Anna Drab – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Pani mgr Monika Wydra – nauczyciel religii

Pani mgr Bożena Lachowska – nauczyciel logopeda

Pani mgr Agnieszka Hajduk – pomoc nauczyciela

Pracownicy obsługi:

Pani Mariola Wudarczyk – intendent

Pani Teresa Śliwa - kucharka

Pani Anna Stoińska – woźna

Pani Joanna Chwaścińska – woźna

Pan Wiesław Lachowski – robotnik do prac lekkich

Samorządowe Przedszkole w Radoszycach z siedzibą w Grodzisku realizuje Program Radosne Przedszkole.

Program RADOSNE PRZEDSZKOLE jest pierwszym ogólnopolskim programem organizowanym na tak wielką skalę, który wspiera nauczycieli w ich codziennej pracy i nie wymaga dodatkowego nakładu pracy (np. w postaci tworzenia sprawozdań). Celem programu jest uczynienie przedszkola miejscem, gdzie dzieci będą mogły rozwijać zdolności manualne, a dzięki wspólnym zabawom ich integracja z innymi dziećmi jak i nauczycielami będzie znacznie łatwiejsza, a jednocześnie sprzyjająca rozwijaniu właściwych zachowań i socjalizacji. Program jest adresowany do dzieci oraz nauczycieli przedszkoli. Dzięki programowi RADOSNE PRZEDSZKOLE przedszkole stanie się nie tylko miejscem integracji dzieci, lecz także miejscem budowania więzi pomiędzy dziećmi i ich nauczycielami. Dzięki wspólnemu spędzaniu czasu na grach i zabawach poprawią się wspólne relację pomiędzy nimi. Ze wszystkich przedszkoli w całej Polsce zostanie kilkaset przedszkoli, które przystąpią do programu i stworzą elitę najlepszych przedszkoli w Polsce. Dla przedszkoli, które przystąpią do programu, będą udostępnione gry i zabawy dla dzieci , mające na celu wzmocnienie więzi pomiędzy nauczycielami i dziećmi, a także dziećmi pełnosprawnymi i niepełnosprawnymi. Udostępnione materiały nauczyciel będzie mógł wykorzystywać, kopiować i wymyślać podobne rozwiązania. Dzięki wspólnym grom i zabawom nauczycieli i dzieci, lepiej się oni poznają i miło spędzą razem czas. Również dzieci niepełnosprawne będą mogły uczestniczyć w części zabaw, ponieważ zostały one przemyślane również dla nich. Końcowym etapem programu będzie głosowanie nauczycieli i rodziców na zajęcia prowadzone przez przedszkole. To właśnie rodzice najlepiej wiedzą, czy czas spędzony przez ich dzieci w przedszkolu podobał się im czy nie. Rodzice będą mogli wejść na specjalnie przygotowaną stronę i oddać głos na przedszkole do którego uczęszcza ich dziecko. Przedszkola, które otrzymają najwyższą punktacje od rodziców, wygrają nagrody wyszczególnione tutaj. W przypadku otrzymania przez dwie lub większą liczbę przedszkoli takiej samej oceny, o zwycięstwie będzie decydowała większa ilość oddanych na przedszkole głosów.

Licznik odwiedzin: 19898. Ostatnia aktualizacja strony: 25.11.2017 16:03:02